Jeugdtoernooi | |||||||
Alcmaria Victrix | |||||||
Zaterdag 23 mei 2009 | |||||||
OCHTEND PROGRAMMA | |||||||
MP1 a | MP2 b | ||||||
Alcmaria v. | MP 1 | Alcmaria v. | MP2 | ||||
H.S.V. | MP 1 | H.S.V. | MP2 | ||||
BERDOS | MP1 | Alcmaria v. | MP3 | ||||
VELD B 1 | |||||||
10.00 | 10.15 | Alcmaria v. | MP 1 | H.S.V. | MP 1 | ||
10.25 | 10.40 | Alcmaria v. | MP 1 | BERDOS | MP 1 | ||
10.50 | 11.05 | H.S.V. | MP1 | BERDOS | MP1 | ||
VELD B 2 | |||||||
10.00 | 10.15 | Alcmaria v. | MP2 | H.S.V. | MP2 | ||
10.25 | 10.40 | Alcmaria v. | MP2 | Alcmaria v. | MP3 | ||
10.50 | 11.05 | H.S.V. | MP2 | Alcmaria v. | MP3 | ||
11.15 | 11.30 | 3e MP1 | 3e MP2 | B 1 | |||
11.15 | 11.30 | 2e MP1 | 2e MP2 | B 2 | |||
11.45 | 12.00 | 1e MP1 | 1e MP2 | B2 | |||
VELD A1 | |||||||
POULE 1 | |||||||
Alcmaria v. | F 1 | ||||||
H.S.V. | F 1 | ||||||
zeevogels | F 1 | ||||||
10.00 | 10.15 | Alcmaria v. | F 1 | H.S.V. | F 1 | ||
10.20 | 10.35 | zeevogels | F 1 | Alcmaria v. | F 1 | ||
10.40 | 10.55 | H.S.V. | F 1 | zeevogels | F 1 | ||
11.00 | 11.15 | H.S.V. | F 1 | Alcmaria v. | F 1 | ||
11.20 | 11.35 | Alcmaria v. | F 1 | zeevogels | F 1 | ||
11.40 | 11.55 | zeevogels | F 1 | H.S.V. | F 1 | ||
VELD A 2 | |||||||
POULE 2 | |||||||
Alcmaria v. | F 2 | ||||||
H.S.V. | F 3 | ||||||
J.Holland | F 5 | ||||||
Alcmaria v. | F 3 | ||||||
10.00 | 10.15 | Alcmaria v. | F 2 | H.S.V. | F 3 | ||
10.20 | 10.35 | J.Holland | F 5 | Alcmaria v. | F 3 | ||
10.40 | 10.55 | Alcmaria v. | F 2 | J.Holland | F 5 | ||
11.00 | 11.15 | H.S.V. | F 3 | Alcmaria v. | F 3 | ||
11.20 | 11.35 | Alcmaria v. | F 2 | Alcmaria v. | F 3 | ||
11.40 | 11.55 | H.S.V. | F 3 | J.Holland | F 5 | ||
VELD C 1 | |||||||
POULE 3 | |||||||
Alcmaria v. | F 4 | ||||||
H.S.V. | F 4 | ||||||
J.Holland | F 6 | ||||||
H.S.V. | F 7 | ||||||
10.00 | 10.15 | Alcmaria v. | F 4 | H.S.V. | F 4 | ||
10.20 | 10.35 | J.Holland | F 6 | H.S.V. | F 7 | ||
10.40 | 10.55 | Alcmaria v. | F 4 | J.Holland | F 6 | ||
11.00 | 11.15 | H.S.V. | F 4 | H.S.V. | F 7 | ||
11.20 | 11.35 | Alcmaria v. | F 4 | H.S.V. | F 7 | ||
11.40 | 11.55 | H.S.V. | F 4 | J.Holland | F 6 | ||
Prijsuitrijking ochtendprogramma 12.15 uur | |||||||
MIDDAGPROGRAMMA | |||||||
VELD A1 | |||||||
poule 4 | |||||||
Alcmaria v. | E 1 | ||||||
J.Holland | E 4 | ||||||
H.S.V. | E 2 | ||||||
Berdos | E 2 | ||||||
13.00 | 13.13 | Alcmaria v. | E 1 | J.Holland | E 4 | ||
13.15 | 13.28 | H.S.V. | E 2 | Berdos | E 2 | ||
13.30 | 13.43 | Alcmaria v. | E 1 | H.S.V. | E 2 | ||
13.45 | 13.58 | J.Holland | E 4 | Berdos | E 2 | ||
14.00 | 14.13 | J.Holland | E 4 | H.S.V. | E 2 | ||
14.15 | 14.28 | Alcmaria v. | E 1 | Berdos | E 2 | ||
FINALES | |||||||
14.45 | 15.00 | 4e poule 4 | 4e poule 5 | veld | B 2 | ||
14.45 | 15.00 | 3e poule 4 | 3e poule 5 | veld | B 1 | ||
15.00 | 15.15 | 2e poule 4 | 2e poule 5 | veld | A 2 | ||
15.00 | 15.15 | winn poule 4 | winn poule 5 | veld | A 1 | ||
VELD A2 | |||||||
poule 5 | |||||||
Alcmaria v. | E 2 | ||||||
J.Holland | E 5 | ||||||
H.S.V. | E 3 | ||||||
Berdos | E 3 | ||||||
13.00 | 13.13 | Alcmaria v. | E 2 | J.Holland | E 5 | ||
13.15 | 13.28 | H.S.V. | E 3 | Berdos | E 3 | ||
13.30 | 13.43 | Alcmaria v. | E 2 | H.S.V. | E 3 | ||
13.45 | 13.58 | J.Holland | E 5 | Berdos | E 3 | ||
14.00 | 14.13 | J.Holland | E 5 | H.S.V. | E 3 | ||
14.15 | 14.28 | Alcmaria v. | E 2 | Berdos | E 3 | ||
FINALES | |||||||
14.45 | 15.00 | 4e poule 4 | 4e poule 5 | veld | B 2 | ||
14.45 | 15.00 | 3e poule 4 | 3e poule 5 | veld | B 1 | ||
15.00 | 15.15 | 2e poule 4 | 2e poule 5 | veld | A 2 | ||
15.00 | 15.15 | winn poule 4 | winn poule 5 | veld | A 1 | ||
VELD B 1 | |||||||
POULE 6 | |||||||
Alcmaria v. | E 3 | ||||||
J.Holland | E 6 | ||||||
H.S.V. | E 4 | ||||||
Berdos | E 4 | ||||||
13.00 | 13.13 | Alcmaria v. | E 3 | J.Holland | E 6 | ||
13.15 | 13.28 | H.S.V. | E 4 | Berdos | E 4 | ||
13.30 | 13.43 | Alcmaria v. | E 3 | H.S.V. | E 4 | ||
13.45 | 13.58 | J.Holland | E 6 | Berdos | E 4 | ||
14.00 | 14.13 | J.Holland | E 6 | H.S.V. | E 4 | ||
14.15 | 14.28 | Alcmaria v. | E 3 | Berdos | E 4 | ||
14.45 | 15.00 | 4e P 6 | 4e P7 | A 2 | |||
14.45 | 15.00 | 3e P 6 | 3e P7 | A 1 | |||
15.00 | 15.15 | 2e P6 | 2e P7 | B 2 | |||
15.00 | 15.15 | winnaar P 6 | winnaar P 7 | B 1 | |||
VELD B2 | |||||||
POULE 7 | |||||||
Alcmaria v. | E 4 | ||||||
J.Holland | E 7 | ||||||
H.S.V. | E 5 | ||||||
Berdos | E 5 | ||||||
13.00 | 13.13 | Alcmaria v. | E 4 | J.Holland | E 7 | ||
13.15 | 13.28 | H.S.V. | E 5 | Berdos | E 5 | ||
13.30 | 13.43 | Alcmaria v. | E 4 | H.S.V. | E 5 | ||
13.45 | 13.58 | J.Holland | E 7 | Berdos | E 5 | ||
14.00 | 14.13 | J.Holland | E 7 | H.S.V. | E 5 | ||
14.15 | 14.28 | Alcmaria v. | E 4 | Berdos | E 5 | ||
FINALES | |||||||
14.45 | 15.00 | 4e P 6 | 4e P7 | veld | A 2 | ||
14.45 | 15.00 | 3e P 6 | 3e P7 | veld | A 1 | ||
15.00 | 15.15 | 2e P6 | 2e P7 | veld | B 2 | ||
15.00 | 15.15 | winnaar P 6 | winnaar P 7 | veld | B 1 | ||
Prijsuitrijking middagprogramma 15.30 uur |
algemeen nieuws
22
mei
2009
Programma Alcmaria Victrix jeugdtoernooi zaterdag 23 mei
Categorie: Jeugd nieuws